LEROS Tucancitos & Cafeteros Colombia Geisha/Filter 150g

Tucancitos & Cafeteros Colombia Geisha/Filter 150g

Jemná a elegantná Geisha s tónmi kvetín, manga a sladkého karamelu. Káva s jemným ovocným profilom, ktorá v šálke pôsobí čisto, sviežo a výnimočne. Očarí vás vôňou rozkvitnutej lúky a sviežich citrusov.

20,38 € 13,59 € / 100 g
LEROS Tucancitos & Cafeteros Colombia Red Bourbon/FILTR 250g

Tucancitos & Cafeteros Colombia Red Bourbon/FILTR 250g

Red Bourbon je káva so šťavnatou, plnou chuťou a sladkou vôňou zrelého ovocia. V šálke sa krásne rozvinie jemný nádych vanilky a príjemná ovocná sladkosť.

14,85 € 5,94 € / 100 g
LEROS Tucancitos & Cafeteros Panama Pacamara/ESPRESSO i FILTR 250g

Tucancitos & Cafeteros Panama Pacamara/ESPRESSO i FILTR 250g

Káva Pacamara prináša do vašej šálky divokú a netradičnú chuť s korenistou vôňou kôstkovitého ovocia, exotického dreva a slaného karamelu. Je výrazná, jedinečná a určená pre tých, ktorí radi objavujú nečakané chuťové kombinácie.

14,00 € 5,60 € / 100 g
LEROS Tucancitos & Cafeteros Panama Typica/ESPRESSO 250g

Tucancitos & Cafeteros Panama Typica/ESPRESSO 250g

Káva Typica prináša do vašej šálky čistú a vyváženú chuť s jemnou vôňou kvetov a ovocia. V chuti sa rozvíja jemná sirupová sladkosť, ktorá pôsobí jemne a harmonicky.

12,72 € 5,09 € / 100 g
LEROS Tucancitos & Cafeteros Panama Catuai/ESPRESSO 250g

Tucancitos & Cafeteros Panama Catuai/ESPRESSO 250g

Káva Catuai prináša do vašej šálky tradičnú a harmonickú chuť so sladkou vôňou pražených mandlí a čokolády. Je jemná, vyvážená a ideálna pre chvíle, keď si chcete dopriať poctivú a príjemne sladkú šálku kávy.

12,30 € 4,92 € / 100 g